Tijdens de Europa om de hoek Kijkdagen op vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 mei openen tientallen Europese projecten in heel Nederland hun deuren voor publiek. Projecten laten graag zien wat ze – mede met Europese financiering – bijdragen aan innovatie, economische groei en de oplossing van maatschappelijke vraagstukken. Een van de deelnemende projecten is AntiRoll.

Recent is het eerste AntiRoll systeem geïnstalleerd in een 37 meter jacht bij Wim van der Valk. Vrijdagochtend 8 mei zal er op de werf in Waalwijk een presentatie worden gegeven voor het publiek. Aanmelden kan via www.dmsholland.com/kijkdagen.

De Europa om de hoek Kijkdagen bieden een bijzondere kans om eens te zien wat er in de buurt gedaan wordt met Europees geld en wat dit concreet oplevert. Daarmee zijn de Kijkdagen een boeiend uitje voor iedereen die geïnteresseerd is in verandering en vernieuwing.